Pranie dywanów

Zabrudzony dywan wygląda nieestetycznie, a co więcej, jest siedliskiem kurzu i bakterii. Warto więc pamiętać o regularnym czyszczeniu ‒ nasza pralnia dywanów  służy pomocą! 

Zajmujemy się praniem dywanów, chodników i wykładzin każdego typu. Czyścimy dywany różnej wielkości, wykonane z  włókien naturalnych i syntetycznych, między innymi dywany polipropylenowe, poliamidowe, z wiskozy, z sizalu, wełny czy kaszmiru, z krótkim runem, jak również z długim włosem ‒ typu shaggy.

Profesjonalne pranie dywanów

Jak pracujemy? Sprawdzamy typ dywanu i rodzaj zabrudzeń, dobieramy metodę prania oraz odpowiednie preparaty. Zanim rozpocznie się pranie właściwe,  odkurzamy dywan, usuwamy, pozostałości sierści zwierząt oraz włosów, okruchy czy piasek.

Następna czynność to pranie właściwe, podczas którego znikają plamy po kawie, winie, tłuszczu oraz zabrudzenia powstałe w wyniku codziennej eksploatacji. Końcowy etap to suszenie dywanu. Po zakończonej pracy przeprowadzamy kontrolę i dokładnie sprawdzamy czy wszystkie zabrudzenia zniknęły.

 

Dbamy o to, by jakość czyszczenia była jak najwyższa, a Klient odebrał czysty, pachnący, zabezpieczony przed roztoczami dywan. 

Współpracujemy z osobami prywatnymi, jak również z hotelami, pensjonatami, biurami oraz firmami i instytucjami o różnym profilu działalności. Doskonale wiemy, że naszym klientom zależy na czasie, dlatego dążymy do tego, aby czas realizacji był skrócony do minimum. 

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. 

Zapraszamy do współpracy!