Ozonowanie auta to usługa, na którą decyduje się coraz więcej osób. Nic dziwnego! W samochodzie ‒ tak samo jak w pomieszczeniach, gromadzą się różnego typu bakterie i drobnoustroje. Dezynfekcja z wykorzystaniem trójatomowego tlenu to bezpieczny i ekologiczny sposób, aby we wnętrzu auta zapanowała prawdziwa świeżość

Dezynfekcja auta – dlaczego warto? Powodów, dla których warto zdecydować się na dezynfekcję auta poprzez ozonowanie jest wiele, przede wszystkim: 

 

  • Podczas ozonowania następuje eliminacja bakterii, grzybów czy  drobnoustrojów. Powietrze jest oczyszczone, a z tapicerki, drzwi, bagażnika, deski rozdzielczej, kierownicy czy kanałów wentylacyjnych znikają wszelkiego typu zarazki. Dzięki temu ryzyko zarażenia  jest zlikwidowane. 

 

  • Ozonowane umożliwia neutralizację nieprzyjemnych zapachów, na przykład dymu tytoniowego, zapachu zwierząt, potu i innych. Przeprowadzona w prawidłowy sposób dezynfekcja sprawi, że w samochodzie będzie naprawdę czysto i  zapanuje świeży, przyjemny  zapach.

 

Nieskazitelnie czyste auto, w którym nie ma zarazków to gwarancja lepszego zdrowia zarówno kierowcy, jak i pasażerów. 

Ozonowanie samochodów – nasza oferta 

Ozonowanie samochodów to nasza specjalność. Zajmujemy się dezynfekcją aut różnych marek – współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak również z firmami i przedsiębiorstwami. Dysponujemy wysokiej jakości ozonatorami, a nasz zespół może pochwalić się doskonałymi umiejętnościami. Zadbamy o to, by wnętrze auta było naprawdę czyste, a komfort jazdy spełniał najwyższe standardy. Zapraszamy do współpracy!