W domu każdy z nas powinien czuć się bezpiecznie i komfortowo. Warto więc zadbać o bieżące usuwanie wszelkiego typu zarazków i likwidację nieprzyjemnych zapachów ‒ wtedy będziemy mogli cieszyć się wszechobecną czystością i świeżością.

Czym jest ozonowanie? 

 

Czym dokładnie jest ozonowanie? Już wyjaśniamy! Ozonowanie to bezpieczna, ekologiczna metoda dezynfekcji, która nie wymaga użycia szkodliwych środków chemicznych. W czasie ozonowania wykorzystywane są ozon – aktywny tlen, który ma właściwości bakteriobójcze oraz specjalne generatory gazu. 

 

Ozonowanie zabija grzyby, umożliwia eliminację wirusów,  pleśni, drobnoustrojów, roztoczy i różnego typu zarazków, jest również sposobem na likwidację nieprzyjemnych zapachów, na przykład dymu tytoniowego, zapachu zwierząt, stęchlizny, zapachu po pożarze czy zalaniu. 

 

W czasie dezynfekcji, omawiany gaz wnika w różnego typu powierzchnie i tkaniny, oczyszcza powietrze i sprawia, że komfort domowników wzrasta.

 

Dezynfekcja domu – kiedy warto? 

Kiedy w szczególności warto zdecydować się na dezynfekcje domu? O takiej czynności  dobrze pomyśleć po chorobie któregoś z domowników, po zalaniu bądź pożarze, po remoncie, jak również po zgonie domownika. 

 

Dezynfekcja domu ‒ nasza oferta 

 

Dysponujemy nowoczesnymi generatorami, dzięki którym proces dezynfekcji przebiega sprawnie, a jego efekty spełniają najwyższe standardy. Podejmujemy się ozonowania domów i mieszkań o różnej wielkości. Dezynfekujemy pomieszczenia różnego przeznaczenia ‒ kuchnię, toaletę, jak również salon czy sypialnie. 

 

Zapraszamy do współpracy!