Ozonowanie klimatyzacji

Aby klimatyzacja w samochodzie działa bez zarzutu i nie zagrażała naszemu zdrowiu, pamiętać należy o jej odpowiedniej eksploatacji. Należy mieć na uwadze fakt, że klimatyzacja generuje sporą ilość wilgoci ‒ wilgoć osadza się w kanałach wentylacyjnych, tworząc środowisko idealnie do rozmnażających się, szkodliwych dla zdrowia zarazków. W trosce o własne zdrowie i samopoczucie, warto zadbać o regularne czyszczenie instalacji ‒ tutaj z pomocą przychodzi ozonowanie.

 

Dezynfekcja poprzez ozonowanie to ekologiczna, bezpieczna, wydajna metoda czyszczenia, za pomocą której usuwane są bakterie, grzyby, pleśń, a także nieprzyjemne zapachy. Nie są tutaj wykorzystywane żadne środki chemiczne. Takie naturalne odgrzybianie jest znacznie bardziej przyjazne niż czyszczenie za pomocą środków chemicznych.

Dezynfekcja klimatyzacji ‒ dlaczego warto? 

 

W prawidłowy sposób zdezynfekowana klimatyzacja to gwarancja optymalnej temperatury nawet w upalne dni, a co za tym idzie, doskonały komfort jazdy. To nie koniec, usunięcie mikroorganizmów z przewodów wentylacyjnych i z klimatyzacji da nam gwarancję,  że wdychamy świeże, czyste powietrze.

 

Dezynfekcja klimatyzacji ozonem ‒ nasza oferta 

 

Nasza firma zajmuje się również dezynfekcją klimatyzacji. Ozonujemy klimatyzacje w różnych modelach samochodów – od lat dbamy o to, by w autach naszych klientów panowały czystość i świeżość. 

Dysponujemy nowoczesnymi ozonatorami, a nasz zespół może pochwalić się fachową wiedzą.  

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i zapraszamy do współpracy!