Dezynfekcja szkoły

W placówkach edukacyjnych bakterie i wirusy rozprzestrzeniają się z zawrotną prędkością. Różnego typu drobnoustroje znajdują się na ławkach, krzesłach, roletach czy firanach i zagrażają zdrowiu dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Właśnie dlatego niezmiernie istotna jest regularna dezynfekcja szkół ‒ zarówno podstawowych, jak i średnich oraz wyższych. Tutaj doskonałym rozwiązaniem jest ozonowanie.

 

Ozonowanie placówek placówek edukacyjnych 

 

Ozonowanie to bezpieczna, w pełni ekologiczna metoda dezynfekcji, która przebiega bez użycia szkodliwych środków chemicznych. Wykorzystywane są tutaj specjalne generatory ozonu ‒ ozon, czyli trójatomowy tlen, wnika w różnego typu materiały i  zabija zarazki.

 

Ozonowanie to doskonały sposób na eliminację: 

 

  • niebezpiecznych drobnoustrojów

  • alergenów

  • grzybów i pleśni 

  • nieprzyjemnych zapachów 

 

 

Czyste, dokładnie zdezynfekowane pomieszczenia to ograniczone do minimum ryzyko zarażenia, a co ta tym idzie, gwarancja lepszego zdrowia i doskonałego samopoczucia przebywających w szkole osób. 

 

Dezynfekcja poprzez ozonowanie – nasza oferta 

 

Nasza firma od lat specjalizuje się w dezynfekcji szkół. Przeprowadzamy dezynfekcję sal lekcyjnych, holi, korytarzy, stołówek, pokoju nauczycielskiego, szatni  i innych, znajdujących się w szkole pomieszczeń. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. 

 

Zapraszamy do współpracy szkoły z terenu Wrocławia, jak również z innych miejscowości na terenie Polski. 

 

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.