Pranie dla firm

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu prania i czyszczenia ubrań roboczych. Usuwamy zabrudzenia z uniformów, fartuchów, odzieży wierzchniej i kombinezonów. Nasz zespół zadba również o wyczyszczenie o takich części garderoby, jak mundury, sutanny i habity, togi i ornaty. 

Współpracujemy z firmami działającymi w branży gastronomicznej, z klubami sportowymi, z placówkami edukacyjnymi, z domami weselnymi, z firmami sprzątającymi, ze żłobkami, z zakładami produkcyjnymi oraz instytucjami i przedsiębiorstwami o różnym profilu działalności.

Stawiamy na ekologiczne rozwiązania ‒  korzystamy z energooszczędnej, przyjaznej dla środowiska metody  Wet Clean, znakomicie sprawdzającej się w przypadku odzieży roboczej, która nadawała się wyłącznie do prania chemicznego. Jeśli jest taka potrzeba, przeprowadzamy również pranie chemiczne. 

Każdego dnia koncentrujemy się na tym, by usunąć wszelkie zabrudzenia bez najmniejszej szkody dla tkaniny.

Usługi pralnicze dla hoteli

Współpracujemy z hotelami, hostelami i pensjonatami. Oferujemy pranie i czyszczenie różnego typu tekstyliów, między innymi takich, jak: 

bielizna  pościelowa, tkaniny dekoracyjne, zasłony, firany, ubrania dla personelu, obrusy, ręczniki koce i inne 

Nasz zespół dba o to, by tekstylia hotelowe były nieskazitelnie czyste i pachnące. 

Ekologiczne procesy prania, przyjazne dla środowiska preparaty oraz specjalistyczna wiedza naszych fachowców sprawiają, że tkaniny nawet po długim czasie użytkowania dobrze spełniają swoją funkcję i doskonale się prezentują.