Dezynfekcja przedszkoli i żłobków Wrocław

Regularna dezynfekcja żłobków, przedszkoli oraz innych tego typu placówek ma ogromne znaczenie. Pamiętać należy, że na używanych przez maluchy zabawkach i mebelkach gromadzą się różnego typu bakterie ‒ nawet dokładne i częste mycie rąk nie gwarantuje należytej ochrony. Co więcej, drobne przeziębienie  któregoś z dzieci stanowi zagrożenie dla pozostałych ‒ zarazki przenoszą się w błyskawicznym tempie. 

Aby zwiększyć bezpieczeństwo maluchów i maksymalnie ograniczyć ryzyko zarażenia, warto pamiętać o bieżącej eliminacji bakterii, wirusów i drobnoustrojów.

 

Ozonowanie żłobków i przedszkoli we Wrocławiu 

Ozonowanie to skuteczna, ekologiczna, bezpieczna dla dzieci metoda walki z zarazkami. Cały proces odbywa się w wykorzystaniem specjalnych generatorów ozonu –  nie są tutaj stosowane szkodliwe środki chemiczne.

 

Na czym dokładnie polega dezynfekcja przedszkoli i żłobków? Już wyjaśniamy! 

Ozon, czyli cząsteczka trójatomowego tlenu, wnika w zabawki, firany, zasłony, wykładziny, rolety, leżaki oraz wszelkiego typu materiały i elementy wyposażenia ‒ dzięki temu usuwane są wirusy, bakterie i drobnoustroje, a w obiekcie panuje świeży, przyjemny zapach.  Wszystko to sprawia, że maluchy mają zapewnioną bezpieczną zabawę i komfortowy wypoczynek.

Dezynfekcja ozonem – nasza oferta

 

Dezynfekcja żłobków, przedszkoli oraz innych placówek, w których przebywają dzieci w różnym wieku, to ważna część naszej oferty. Przeprowadzamy dezynfekcję sal zabaw, pomieszczeń sanitarnych, kuchni, jadalni i każdego pomieszczenia, w którym przebywają maluchy. 

 

Zapraszamy do współpracy placówki z Wrocławia, jak również z pobliskich miejscowości.